• Співай, «Кобзарику», тому що в піснях наш народ беріг історичну пам’ять, своїх героїв. Пам’ятаймо, що Ваші пісні, Ваші виступи засівають любов в таких самих дітей, як Ви, любов до людей, до природи та усього живого. “Якби не мамина пісня, - сказав якось один філософ, - яким убогим було б наше життя”. Я дуже зворушений Вашими виступами, Вашою свідомістю та патріотизмом. Ростіть, працюйте на благо нашої неньки-України. Нехай надалі Ваші виступи будуть такі великі та славні, як дотепер.

  З повагою, Мар’ян Штика

  постійний і незмінний меценат гурту-студії “Кобзарик”, Оквіл, Онтаріо (Канада)

 •  

  “Кобзарик” – не лише гордість співучої Горохівщини, Волині, але й всієї України. Керівник славного гурту – Любов Семенівна Мосієвич, створила своєрідну духовну академію по розвитку дитячого кобзарського мистецтва на Волині. Вона, як справжній педагог, сумлінно плекає в дитячих душах кришталеву чистоту любові до рідного, вишуканого, інтелігентного кобзарського мистецтва , твердий і незборимий патріотизм. Ця сподвижницька праця, започаткована практично з нуля, увінчалась великим успіхом. “Кобзарик” – взірцевий колектив, знаний далеко за межами Волині. Його гра і колоритний спів не лишають нікого байдужим. Честь і слава такому високомистецькому колективу, який завжди у творчих пошуках і прагне невпинного удосконалення.

  Євген Гіщинський

  заступник директора навчально-методичного

  центру культури Волині

 •  

  Справжньою творчою лабораторією по роботі з дітьми став зразковий аматорський гурт-студія “Кобзарик”. Цей гурт, на чолі з Любов’ю Мосієвич, став першим дитячим колективом Волині, який, гордо тримаючи синьо-жовті прапорці , сміливо виконував повстанські, стрілецькі пісні. Юні кобзарики популяризують національну культуру, повагу до мови та традицій народу. Любов Мосієвич підтримує творчих дітей, а це є запорукою виховання талантів. Патріотичне та національне спрямування роботи гурту сприяє зміцненню незалежної України, її державотворенню, вихованню молодого покоління свідомих та істинних українців. Зразковий аматорський гурт-студія “Кобзарик” є візитною карткою Горохівщини. Колектив завоював велику популярність і симпатії широкого загалу, він є активним учасником різноманітних культурних заходів. Гордимося тим, що наші кобзарики прославляють Україну хорошим співом також і за кордоном, гідно продовжуючи традиції славного козацького роду. “Ми – лицарі козацького духу і маємо честь належати до великого українського народу”, - так можна окреслити основну ідею гурту-студії “Кобзарик”. Під час виступів неодноразово чути схвальні відгуки на адресу гурту-студії, в яких висловлюються захоплення національно-патріотичним змістом пісень. Висловлюємо щиру вдячність засновнику і незмінному художньому керівнику Любові Мосієвич за неповторний дитячий гурт “Кобзарик”.

  Л. Андрійчук

  голова Горохівської райдержадміністрації

  Я. Довгополов

  голова Горохівської районної ради

   

 • О, любий і вірний мій друже, «Кобзарик»,
  Нас доля звела у Відродження дні,
  Правдивеє слово нам зброєю стало
  Й крилаті народні повстанські пісні.
  Сьогодні ти юний, як наша Держава
  І шляхом важким ти упевнено йдеш,
  Всім так необхідну просвітницьку справу
   

 • Від серця до серця з любов’ю несеш.
  О, щиреє слово, яка в тобі сила
  Ти, наче той меч в справедливих руках,
  Сміливим на поступ ти надаєш крила
  І гордости іскра палає в очах.
  Я вдячний і гордий, «Кобзарик», тобою
  Мої квіти-мрії частково збулись,
  На користь і славу Вітчизни святої

 • Шляхи наші творчі, як долі зійшлись.
  Стели рушничком свою долю-стежину
  Неси людям радість, гартуйся, мужній,
  Хай слово лунає на всю Україну
  Уклін Тобі друже, «Кобзарику» мій!

  З пошаною,

  Олександр Петрич, поет,
  учасник Норильського повстання

 •  

  Я мав змогу бути свідком того, як “Кобзарик” творить і працює для держави. Устами цих дітей співає Україна.

  Володимир Бондар,

  народний депутат Верховної Ради України 4-го скликання,

  екс-голова Волинської обласної держадміністрації

 •  

  Цей зразковий дитячий колектив відомий своєю виконавською майстерністю за межами області та України. Своїми виступами вони радували і радують слухачів. Я пишаюсь тим, що саме в нас, на Горохівщині, утвердився такий знаний дитячий колектив.

  І. Андрощук

  начальник відділу культури Горохівщини

 •  

  Зразковий аматорський гурт-студія “Кобзарик” є одним з 10-ти дитячих колективів області, що удостоєні цього почесного звання. Але саме цей колектив, радуючи нас своїм мистецтвом, впродовж багатьох років будить в нашій свідомості лицарський дух, відроджуючи національну свідомість і гордість.

  Володимир Лисюк,

  начальник управління культури і туризму Волинської облдержадміністрації

 •  

  Витримавши довгі роки гонінь, репресій, а то й просто ігнорування, бандура знову відроджується і манить до себе слухачів і виконавців. Сьогодні майбутнє бандури у Ваших руках. То ж бажаю “Кобзарику” і надалі нести високе мистецтво до сердець слухачів, прославляючи історію українського народу.

  Володимир Єсипок

  Голова Правління Національної спілки кобзарів України,

  професор, народний артист України

 •  

  Ми, батьки, щиро вдячні Вам за невтомну працю, яку Ви спрямовуєте на виховання патріотичних почуттів, національної свідомості, духовності, плекання людських чеснот у серцях наших дітей. Дай, Боже, Вам сили, здоров’я і щастя нести людям радість. Україна потребує Вашої енергії , молодечого запалу, Вашої праці і любові.

  З любов’ю і повагою від батьківської громади “Кобзарика”,

  Марія Ковальчук,

  заступник директора з навчально-виховної роботи НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназії м.Горохова

 •  

  Упродовж років своєї діяльності зразковий дитячий аматорський гурт-студія “Кобзарик” став своєрідним дзеркалом національного відродження на Волині, а водночас і школою виховання українського патріотизму для всіх, хто тут займався. Завдяки наполегливій праці засновниці і керівника цього колективу пані Люби Мосієвич, творче ім’я “Кобзарика” нині відоме не тільки у Волинській області та Україні, а й далеко за її межами, зокрема в Італії, США, Канаді. Аудіопродукція “Кобзарика” з українськими народними, козацькими, стрілецькими та повстанськими піснями, як і сучасними пісенними творами, сповненими любов’ю до України, широко використовуються у виховній роботі з дітьми в багатьох загальноосвітніх навчальних закладах, як і в діяльності закладів культури. Нема сумніву, що робота “Кобзарика” і його очільниці, витримавши критичні оцінки усіх попередніх літ та успішно пройшовши крізь найсуворішу їхню атестацію, заслуговує і на високу похвалу, і на всебічну підтримку.

  Петро Боярчук

  журналіст, письменник

 •  

  Доля подарувала нам, українцям, унікальний інструмент – бандуру. Багато років зачаровує прекрасними піснями у супроводі бандури унікальний дитячий гурт “Кобзарик” з Горохова під керівництвом чудового вчителя і наставника Любові Мосієвич. Гармонія, краса, дружба і злагода нехай надихають Вас до нових творчих висот на шану нашій неньці Україні.

  Валентина Пилипчук

  Голова Правління Волинського обласного осередку

  Національної спілки кобзарів України

 •  

  Щира вдячність “Кобзарику” за чудовий подарунок – компакт-диск “Вірте в Україну!”. Він є чудовим доповненням для музичного оформлення багатьох шкільних виховних заходів, таких як Свято Матері, Шевченківські дні, виховні години на тему козацької слави, уроки літератури, історії, етики. Щемливі звуки бандури і мелодійні дитячі голоси глибоко западають в душу слухачів, будять думку про необхідність любити рідну мову, батьківський край, традиції і звичаї нашого народу, поважати й пам’ятати історичну долю України, вірити в щасливе майбуття держави і спрямовувати зусилля на творення України.

  З повагою,

  колектив навчально-виховного комплексу

  “Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів” м.Горохова

 •  

  Прослухавши диск “Ми з тобою завжди, Україно!", мене вразили всі пісні у виконанні "кобзариків", адже тут вкладені всі українські цінності: Бог, Україна, молитва, наша історія. Неймовірні голоси дітей, прекрасне звучання бандур, тема пісень - все вражає та пробирає до глибини душі.

  Тож я вирішила придбати 15 дисків для подарунків, більшу частину яких вже подарувала. Отже, "Кобзарик" вже слухають в Києві, в Тернополі, в Луцьку, в с. Ватин Горохівського району, а сьогодні і в родині нашого дорогого Павла Івчука - ветерана УПА, адже нині, 3 листопада, у нього 86-ті народини. Справді, патріотичні пісні у виконанні "кобзариків" - прекрасний подарунок своїм близьким, рідним чи знайомим.

  Тому, від усього серця бажаю "Кобзарику" та його керівнику наснаги, нових здобутків, напрацювань та розвитку, адже Ваша пісня несе в людські серця віру, любов та силу в розбудові нашої коханої України!

  Валентина Магурчак

  голова Горохівської "Свободи"

 •  

  Захоплені змістом, душевністю, духовністю та майстерністю виконання дитячим гуртом-студією «Кобзарик» усіх творів, представлених на диску «Ми з тобою завжди, Україно!». Приємно вражені його дизайном.

  Ми пишаємося тим, що в нашому маленькому містечку творить історію та дух України засновник та художній керівник гурту Любов Семенівна Мосієвич - велика патріотка та МАЙСТЕР.

  Ми впевнені, що вона залишиться в часописі видатних наших земляків-горохівчан як одна з тих, хто найпершими став в ряди творців, захисників та примножувачів духовної спадщини нашої Батьківщини і впродовж 20 років самовіддано засіває цю ниву.

  Бажаємо Любові Семенівні надалі залишатися берегинею українства, примножувачем нашої духовності, національної гідності, патріотичного духу.

  Бажаємо наснаги, успіхів. Чекаємо нових дисків!

  Від імені членів громадської ради при Горохівській РДА

  голова ГР Людмила Бондар. 

  Родина Бондарів.

   

 • Дорогі мої Соловейки! Дуже хотіла б зустрітись з вами, та літа і хвороби не дозволяють. Дякую долі, що мої учні Люба Семенівна і Петро Семенович стали хрещеними батьками “Кобзарика”, виколихали його і ростять на радість всім нам. Колишні бандуристи–кобзарі були знищені в гулагах і тюрмах, але звучала на вітрах їх струна і ожила під дитячими пальчиками.

  Ваш “Кобзарик” став знаним не лише на Волині, Україні, а й далеко за її межами. Старайтесь, удосконалюйтесь і не дайте погаснути тій іскорці народного мистецтва. Шануйте тих, хто Вам допомагає бути гідними нащадками великих наших пращурів.

  Будіть патріотизм в душах людей, носіть з гордістю славу України. Многії Вам літа! Спаси Вас, Господи!

  З повагою і любов’ю до Вас,

  Гіщинська Раїса Петрівна

  м.Луцьк, 19 лютого 2017 р.

 • Дорогі мої Кобзарівни і Кобзарики! Ви робите надзвичайно велику справу: розбудовуєте українську державу у душах і серцях наших громадян. Ви – справжні Герої України! Миру! Любові Вам! І Добра! Слава Україні!

  Щиро Ваш,

  поет і композитор Віталій Лазаренко

  м.Одеса, 10.02.2018

 • Славній творчій біографії “Кобзарика” взагалі треба було б відвести окремий розділ, чи навіть розділи, бо з них стало б видно, який величезний успіх має ансамбль. Певен – із таким колективом, таким високим рівнем виконання всіх творів, людські серця ніколи не збайдужіють, а завжди озиватимуться на спів “Кобзарика”, мов на пароль-пропуск в царину справжнього мистецтва.

  Любов Семенівна вельми яскраво доводить рацію геніального композитора Петра Чайковського, який писав, що 1 відсоток таланту і 99 відсотків праці дають невимовно великі результати. А якщо врахувати, що таланту не 1 відсоток, а набагато більше, то в цьому разі музикант досягне успіхів удесятеро швидше і краще.

  Мирослав Стефанишин,

  Заслужений діяч мистецтв України, композитор, професор

  м.Луцьк, 30.04.2018