•  

  Гурт-студія «Кобзарик» - музична спільнота патріотичної молоді. Пісні «Кобзарика» для душі, яка потребує духовності, доброти, справедливості. В репертуарі колективу – духовні твори, козацькі, стрілецькі, повстанські, патріотичні, жартівливі пісні, колядки, щедрівки, колискові, твори сучасних авторів.

  Основною метою діяльності «Кобзарика» є відродження української духовної та патріотичної спадщини через кобзарське мистецтво.

  Дитячий гурт-студію «Кобзарик» було засновано у серпні 1993 року з ініціативи Любові та Олега Мосієвичів.

  Гурт об’єднав навколо себе патріотичну молодь і став першим дитячим колективом в області, який почав співати донедавна заборонені пісні під жовто-блакитним прапором.

  «Кобзарик» намагається пробудити національну свідомість українців, піснями та віршами вшановуючи Героїв, які боролись і борються за Незалежність.

  За період існування гурту пісенну школу бандури пройшло більше 300 «кобзариків» - гордості Горохівщини, що на Волині.

  Постійно беручи участь в проведенні державних і патріотичних заходів, «Кобзарик» закликав до активної діяльності громадян у творенні нашої держави.

  Ми віримо, що «кобзарики з Волині» стануть гідним обличчям нації, а українські мелодії і пісні, які високо цінуються у всьому світі, у нашому виконанні зроблять свій скромний внесок в консолідацію громадян України.

  «Кобзарик» є учасником численних конкурсів та фестивалів, де здобував визнання і шану. В 1997 році за вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий рівень та виконавську майстерність «Кобзарику» присвоєно звання «Зразковий дитячий колектив».

  Виконання «Кобзариком» українських пісень змінює стереотип бандурного мистецтва, робить його сучасним і цікавим.

  Діяльність «Кобзарика» надихнула започаткувати всеукраїнський конкурс юних бандуристів, який проходить в Луцьку - «Волинський кобзарик».

  Тетяна Байда-Барбелюк, багатолітня каторжанка, подарувала гурту вірш «Кобзарики», який Любов Мосієвич поклала на мелодію, створивши гімн колективу.

   

  Нагороди, грамоти, дипломи "Кобзарика" >> 

   

 •  

  Великий патріот України, учасник Норильського повстання, талановитий поет Олександр Петрич присвятив «Кобзарику» наступні рядки:

 •  

  О, любий і вірний мій друже, «Кобзарик»,

  Нас доля звела у Відродження дні,

  Правдивеє слово нам зброєю стало

  Й крилаті народні повстанські пісні. 

  Сьогодні ти юний, як наша Держава

  І шляхом важким ти упевнено йдеш,

  Всім так необхідну просвітницьку справу

   

 •  

  Від серця до серця з любов'ю несеш.

  О, щиреє слово, яка в тобі сила

  Ти, наче той меч в справедливих руках,

  Сміливим на поступ ти надаєш крила

  І гордости іскра палає в очах.

  Я вдячний і гордий «Кобзарик» тобою

  Мої квіти-мрії частково збулись,

   

 •  

  На користь і славу Вітчизни святої

  Шляхи наші творчі, як долі зійшлись. 

  Стели рушничком свою долю-стежину

  Неси людям радість, гартуйся, мужній,

  Хай слово лунає на всю Україну

  Уклін Тобі друже, «Кобзарику» мій!

   

   

 • ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ НА АУДІО ТА ВІДЕОНОСІЯХ

   

  - В 1998 р. вийшла в світ перша аудіокасета «З любов'ю до України «Кобзарик» з Волині». До неї увійшли твори «Не забудь помолитися Богу», «Світлиця», «Колискова», «Українцям», «Зозуленька», «Йшли селом партизани», «Ой на горі, на Маківці», «Рідна наша мово», «Хай живе вільна Україна» та ін.

  - В 2001 р. до Різдвяних свят ми поставили український вертеп, який було відзнято у Луцькому Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Відеопрограма вертепу неодноразово транслювалась на каналі Волинського телебачення, а аудіозапис – на хвилях Волинського радіо. На базі цього вертепу ми випустили окремий аудіодиск під назвою «Віншує Кобзарик».

  - В 2007 р. виходить CD-диск «Вірте в Україну». До програми увійшли твори «Очерет мені був за колиску», «Схиляєм голови свої», «Про Морозенка», «На високій дуже кручі», «Садок вишневий коло хати» та ін.

  - В 2013 р. в світ з'являється DVD-диск «Кобзар – то наш Тарас Шевченко, а ми його «кобзарики».

  - В 2015 р. - CD-диск «Як сходить сонечко раненько».

  - В 2016 р. - CD-диск «Ми з тобою завжди, Україно!».

   

 • КЛЮЧОВІ НАПРЯМКИ

   

  Духовне відродження

  Одним з ключових напрямків творчої діяльності колективу є сприяння духовному відродженню народу. Протягом багатьох століть українці вважалися глибокодуховним народом і ми переконані, що основою благолуччя суспільства є його морально-духовна чистота. Саме тому наш репертуар включає багато пісень духовного змісту, серед яких «Ave Maria», «Як гарно у храмі Твоїм, Богородице!», «Не забудь помолитися Богу» та ін.

  Шанування історії України та її Героїв

  Ми вважаємо, що кожен народ має пам’ятати свою історію та шанобливо відноситися до пам’яті тих, завдяки кому він існує. Саме тому, впродовж своєї творчої діяльності гурт неодноразово реалізовував концертні програми на території меморіального комплексу «Козацькі могили» під Берестечком, на місці героїчного бою вояків УПА з фашистами біля Загорівського монастиря та в інших важливих для історії України місцях. У пісенному доробку «Кобзарика» є велика кількість творів, в яких оспівується пам’ять вірних синів України.